Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ВІКТОР ЛИСАК: «ЦЕНТР СНІДУ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ»

| Коментарі відсутні

центр СНІДу

Інформація щодо закриття стаціонарного відділення для хворих на ВІЛ/СНІД, поширена багатьма ЗМІ області, не відповідає дійсності.

Директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак запевнив, що якість надання медичної допомоги у новому 2022 році надаватиметься належно усім, хто буде її потребувати. Зокрема і пацієнтам Центру СНІДу. Із приводу останніх повідомлень, поширених у інформаційному просторі області, Віктор Петрович просить представників ЗМІ не спекулювати неперевіреними фактами та не вводити населення в оману.

Це відділення у 2022 році буде перепрофільоване та продовжить свою роботу. Наразі КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» для отримання фінансування здійснює контрактування з Національною службою здоров’я України за пакетом «Паліативна допомога дорослим та дітям».

У перепрофільованому відділенні паліативної допомоги будуть надаватися знеболення, догляд та підтримка не лише пацієнтам із ВІЛ/СНІД, а й іншим хворим, які цього потребуватимуть, зокрема і з онкопатологією.

Усім співробітникам запропоновано працевлаштування.

Керівник департаменту охорони здоров’я бажає усім міцного здоров’я.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»

Напишіть відгук