Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ВІДДІЛЕННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У ПОЛТАВІ ПРИЙНЯЛО ПЕРШИХ ПАЦІЄНТІВ

| Коментарі відсутні

заввідділенням

Найсучасніше відділення невідкладних станів створили на базі колишнього травматологічного пункту, а також пульмонологічного та приймального відділень першої міської лікарні. На переобладнання протягом року витратили 75 мільйонів гривень: 55 із державного бюджету, решта – із бюджету громади.

Відтепер сюди в цілодобовому режимі  госпіталізуються пацієнти з гострою хірургічною, травматологічною, терапевтичною, неврологічною патологіями, гострим мозковим інсультом тощо.

Відкриваючи відділення, тимчасово виконувач обов’язків голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін побажав полтавцям не хворіти і ніколи не потрапляти до лікарні. Але якщо комусь не пощастить, то тут можна отримати найсучасніші медичні послуги.

Лунін2

Медичний персонал відділення має можливість працювати якісно, швидко, як цього вимагають невідкладні стани пацієнтів, проводити повний обсяг досліджень. Адже в рамках Національної програми «Велике будівництво»  сучасне  відділення екстреної медичної допомоги  обладнане новітньою апаратурою. Це комп’ютерний томограф, цифровий рентгенологічний апарат, апарат УЗД, аналізатор газів крові, центральна станція моніторингу та багато іншого.

медик біля апарату

Протягом першого робочого дня 13 січня (станом на 16 годину) відділення вже прийняло 37 пацієнтів. Встановлене обладнання дозволяє оперативно поставити діагноз, швидко прийняти рішення про обсяг оперативних втручань та госпіталізацію у профільні відділення, призначити необхідне лікування, застосовувати  інноваційні інтенсивні технології в медичну практику та сприяти підвищенню якості надання медичної допомоги.

томограф

операційна

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

 

 

 

Напишіть відгук