Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ “ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВАМИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ”

| Коментарі відсутні

логотип_інфокампанії

З метою інформування населення про те, як не стати жертвами торгівлі людьми, не потрапити у трудове або сексуальне рабство та на яких умовах можна погоджуватись на працевлаштування чи вимушений переїзд на тлі ескалації війни в Україні, а також на основі Концепції Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, повідомляє, що проєкт ,,Українцям про ЄС”, Міжнародна організація за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України здійснюють інформаційну кампанію, спрямовану на запобігання торгівлі людьми під час війни.

Постер

Залучитися до реалізації інформаційної кампанії можна шляхом розміщення на всіх доступних інформаційних ресурсах матеріалів, виготовлених у межах кампанії за посиланням: https://bit.ly/eu_iom_anti_trafficking.

Проєкт ,,Українцям про ЄС” готовий у робочому порядку забезпечити друкованими інформаційними матеріалами (постерами) у разі звернення. -Контактна особа Проєкту: Олексій Харченко: oleksii.kharchenko@ecorys.com, +380(66) 431 56 87.

Напишіть відгук