Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

МОЄ ПОКЛИКАННЯ – ЛІКУВАТИ ЛЮДЕЙ

| Коментарі відсутні

день медика2

19 червня – День медичного працівника

Мені завжди хотілося приносити користь людям, робити щось важливе та значуще для суспільства. Тому, я обрала професію лікаря. Люблю допомагати іншим, коли це приносить користь для оточуючих. Лікар повинен бути відданим своїй роботі та людям. Лікар постійно прагне здобувати нові знання, вдосконалюється та підвищує свою кваліфікацію.

У 15 років я вступила до Полтавського базового медичного коледжу, здобула професію фельдшера. Не зупинившись на розпочатому, продовжила навчання в Українській медичній стоматологічній академії. Вісім нелегких та щасливих років студентського життя в УМСА привели мене до здійснення мрії – стати лікарем. Професію сімейного лікаря обрала тому, що це універсальна спеціалізація. Вона навчила мене розбиратися у функціонуванні всіх органів в цілому, правильно клінічно мислити, шукаючи причину захворювання, а не лікувати її наслідки. Професія лікаря популярна в суспільстві, адже здоров’я є найвищою людською цінністю.

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний із надією й захистом. Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Дійсно, у багатьох ситуаціях медпрацівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи поліпшують якість здоров’я і життя.

Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від статі і віку, прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш відповідальної професії, ніж лікар. І немає жодної людини, яка хоча б раз в житті не зверталася за допомогою до лікарів.

Професія лікаря – це подвиг. Лікар повинен завжди бути добрим і милосердним, тому що справа, якою він займається, полегшує страждання хворого і рятує його від смерті.

В сьогоднішній нелегкий воєнний час ця професія стала ще більш героїчною та самовідданою. Кожного дня медики, ризикуючи своїм життям, рятують тисячі інших. Тому хочу побажати всім своїм колегам міцного здоров’я, витримки, результативної праці та мирного неба.

Антоніна Мамка, лікар загальної практики – сімейний лікар КНП “Центр ПМСД Білицької  селищної ради”

Напишіть відгук