Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

«ВІДПРАЦЬОВАНІ ТЕОРЕТИЧНІ ЗНАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ – НАШ ВНЕСОК У СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ»

| Коментарі відсутні

DSC_4073

Два десятки співробітників соціальних служб із Полтави, Опішні, Кобеляк, Машівки, Великої Рублівки, Диканьки, Нехворощі, Нових Санжар, Біликів, Михайлівки, Зінькова 23 серпня пройшли чергові навчання у Центрі знань з неінфекційних захворювань.

«У складний воєнний час фахівцям, які надають соціальні послуги, надзвичайно важливо проходити саме такі тренінги. Саморегуляція та самодопомога у стресових ситуаціях дозволять більш ефективно допомагати нашим підопічним, – ділиться враженнями після чергового раунду занять у Центрі знань із неінфекційних захворювань КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я» психолог Полтавського обласного центру соціальних служб Оксана Помогайбо. – Особисто мені  стануть у нагоді практичні вправи із «заземлення». Отримала нову інформацію про стрес та його прояви. І, звісно ж, чудовий посібник про важливі навички у періоди стресу від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Надзвичайно вдячна і фаховим тренерам, і організаторам заходу».

Т-масовка

Під керівництвом психолога вищої категорії, начальника Центру психічного здоров’я КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР» Наталії Супруненко та психолога, фахівця із соціальної роботи відділу підвищення професійної компетенції надавачів соціальних послуг Обласного центру соціальних служб Людмили Дерев’янко учасники заходу опановували (поновлювали) прийоми протистояння стресовим ситуаціям.

Т-заняття

Слухачі відпрацьовували навички «заземлятися», «відчіплятися з гачка негативних думок», «включатися», діяти згідно з власними цінностями, бути вдячними і доброзичливими. Поновлювали техніки «розумного» дихання.

Говорить учасниця тренінгу Оксана Білорибець із Кобеляк: «На жаль, на подібні заходи я досі потрапляла не часто. У колі колег, однодумців навіть відома інформація систематизується, сприймається зовсім інакше. Вдячна проєкту «Діємо для здоров’я» за таку можливість».

Тренери відзначили активність та щирість аудиторії. «Теоретичні знання та практичні навички, які ми успішно відпрацьовуємо, мають стати надійним внеском у спільну перемогу», – зазначила Наталія Супруненко.

Т-думки запишіть

Керівник КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» Ніна Дурдикулиєва вручила сертифікати про проходження тренінгу його учасникам і заздалегідь подякувала за заповнення анкети зворотнього зв’язку, яку кожен із них отримає не електронну пошту.

Т-вручення сертифікатів

DSC_4073

«Нам дуже важливо, яких знань і навичок у галузі неінфекційних захворювань ви потребуєте. Це дозволить якісно спланувати подальшу роботу Центру знань відповідно до запитів територіальних громад», – зазначила Ніна Дурдикулиєва.Разом із сертифікатами учасники заходу отримали примірники, виданого Всесвітньою організацією охорони здоров’я, посібника «Важливі навички в період стресу: ілюстроване керівництво».

Довідково: Центр знань із неінфекційних захворювань (НІЗ) запрацював нещодавно на базі комунального підприємства «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» завдяки україно-швейцарському проєкту «Діємо для здоров’я». Серед головних завдань Центру знань – планування, організація та проведення тренінгів, семінарів, інших освітніх та навчальних заходів для підвищення поінформованості суспільства із питань профілактики неінфекційних захворювань, поширення знань щодо профілактики НІЗ у єдиному інформаційному просторі області, розробка та розповсюдження друкованих, відео, аудіо та інших інформаційних матеріалів щодо профілактики та контролю неінфекційних хвороб, інформаційна підтримка заходів. Цикл тренінгів щодо важливих навичок у період стресу спрямований на те, щоб навчити фахівців різних галузей, представників публічних професій і населення загалом зупиняти епідемію стресу. У подальшому це дозволить убезпечити багатьох людей від глибоких депресій, тривалого стаціонарного лікування і навіть випадків суїциду.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я»

 

 

 

Напишіть відгук