Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2 ОТРИМАЛА ГЕНЕРАТОР, РОЛЯТОРИ, ТУРНІКЕТИ КРІСЛА-КАТАЛКИ ВІД БО «БФ HELP FOR UKRAINE»

| Коментарі відсутні

фото_page-0011

Волонтери БО «БФ Help For Ukraine» передали Полтавській міській лікарні №2  партію медикаментів, мобільний генератор, милиці, ролятори, німецькі турнікети Pacs, мазі, жорсткі бандажі для кінцівок, новенькі крісла-каталки, ортопедичне взуття.

 

Гуманітарну допомогу від благодійного фонду  «БФ Help For Ukraine» отримала 2-а міська лікарня Полтавської міськради. Кафедрі хірургії Полтавського медичного університету на базі лікарні, лаборантській та санітарній кімнатам, передали витратні матеріали, медикаменти, бензиновий трифазний генератор 8500, милиці, ролятори, сертифіковані німецькі турнікети Pacs, мазі, жорсткі бандажі для кінцівок, новенькі крісла-каталки, милиці, ортопедичне взуття.

За словами амбасадора «БФ Help For Ukraine» Євгена КОШОВОГО, допомоги мало не буває, і будь хто, хто має можливість, має кожен день думати про те, чим він допоміг Україні в тяжкі часи війни з агресором.

Медики не забарилися з вдячністю. «Кожного дня, – зазначає лікар-хірург КП 2-ої міської лікарні Полтавської міської ради Дмитро УСКОВ,– наші пацієнти стикаються з безліччю проблем у пересуванні після травм, переломів та в післяопераційний період. Надана допомога використовуватиметься для підтримки та забезпечення хворих усім необхідним. Дякуємо Благодійному фонду «БФ Help For Ukraine», а також німецьким партнерам – Благодійному фонду «Вільна Україна» – за надану гуманітарну допомогу та підтримку системи охорони здоров‘я. Ця партія допомоги значно полегшить лікування тяжких хворих».

Завдяки мобільному генератору полтавські медики зможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу, і консультації колег теж будуть рятувати життя постраждалих від війни українців.

У медиків свій особливий фронт боротьби задля збереження здоров’я та життя цивільних і військових. Особливо, у хірургів. Вони безперервно працюють та рятують життя практично цілодобово. Тому вкрай необхідно забезпечувати заклади охорони здоров’я медичними препаратами та устаткуванням, оскільки це запорука їх безперебійної роботи.

Тому команда БО «БФ Help For Ukraine» щиро вдячна медикам за те, що вони з перших днів війни щоденно виконують свої професійні обов’язки на найкваліфікованішому рівні.

фото_page-0001 фото_page-0002 фото_page-0003 фото_page-0004 фото_page-0005 фото_page-0006 фото_page-0007 фото_page-0008 фото_page-0009 фото_page-0010 фото_page-0012 фото_page-0013 фото_page-0014

Напишіть відгук