Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Триває інтенсивна робота по створенню обласного перинатального центру

| Коментарі відсутні

19 березня 2012 року відбулося чергове засідання робочої групи по створенню обласного перинатального центру. Його провів заступник голови Полтавської ОДА, заступник голови робочої групи Олександр Коваль. У ньому взяли участь члени робочої групи та представники засобів масової інформації.

Було розглянуто хід виконання доручень, даних на попередньому засіданні. Олександр Коваль підкреслив, що задля реалізації в області Проекту «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства» триває інтенсивна робота зі створення обласного перинатального центру з дотриманням всіх термінів згідно графіку. Він наголосив на важливості продовження ретельного дотримання визначених термінів з вирішення технічних питань та проектування. Було підкреслено, що за прогнозами роботи з реконструкції обласного перинатального центру мають розпочатися за 45 днів.

Начальник ГУОЗ ОДА Віктор Лисак доповів, що вирішено питання про отримання умов містобудування від відділу архітектури Полтавського міськвиконкому та передано виконавцю проектно-кошторисної документації. Було укладено угоду на виконання проектно-кошторисної документації реконструкції перинатального центру з виконавцем робіт, якого було визначено після проведення відповідної процедури торгів. Виконавцем проектно-кошторисної документації – «Державним проектним інститутом містобудування «Міськбудпроект» в стислі терміни було підготовлено розрахунки обсягу будівельно-монтажних робіт та обрахунки їх вартості. На їх підставі замовником – обласною клінічною лікарнею ім. М.В.Скліфосовського – було підготовлено тендерну документацію на визначення генерального підрядника реконструкції приміщень перинатального центру та 16 березня було надіслано оголошення для розміщення у «Віснику державних закупівель України». Було зазначено, що на web-сайтах ОДА, ГУОЗ ОДА створені відповідні сторінки, де постійно висвітлюється хід проведення робіт по створенню центру. Триває співпраця з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами з відпрацювання технічного завдання на реконструкцію перинатального центру, відпрацювання площ «чистих приміщень», встановлення системи медичного газопостачання.

Євген Скалянський – головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського повідомив, що замовником – ПОКЛ – отримано дозвіл від Полтавського обласного державного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», відкритого акціонерного товариства «Полтаваобленерго», ОП «Полтававодоканал» на проведення проектних робіт з реконструкції обласного перинатального центру, які було вчасно надано виконавцю. Крім того, відпрацьовано та підготовлено на затвердження МОЗ України штатний розпис обласного перинатального центру.

Жанна Бовкун – директор «Державного проектного інституту містобудування «Міськбудпроект» розповіла про підготовку проектно-кошторисної документації на проведення тендерних закупівель, які мають завершитися до 1 квітня поточного року.

Члени робочої групи доповіли про хід виконання доручень, даних на попередніх засіданнях.
Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль розповів про ініціативу зі створення в області «Опікунської ради», до складу якої увійдуть всі бажаючі підтримати розвиток галузі охорони здоров’я, в тому числі – створення обласного перинатального центру, наголосив на важливості подальшого систематичного дотримання в роботі інтенсивних темпів та дав конкретні доручення щодо продовження роботи.

Напишіть відгук