Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

На Полтавщині реалізується Національний проект «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства»

| Коментарі відсутні

24 квітня експерти Національного проекту «Нове життя – якість охорони материнства і дитинства» на чолі з його керівником Віктором Сірманом з робочим візитом відвідали м. Полтаву. В ході зустрічі вони позитивно оцінили цілеспрямовану роботу, що проводиться в області по створенню високоспеціалізованого перинатального центру.

Начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи, медичної допомоги матерям і дітям Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Перогов та головний лікар обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського Євген Скалянський в повному обсязі представили експертам інформацію про виконання поставлених завдань.

В ході спільної наради керівництва проекту та членів регіональної робочої групи по створенню обласного перинатального центру було окреслено коло питань і узгоджено план подальших спільних дій. Віктор Сірман підкреслив, що турбота про майбутнє покоління – одне із стратегічних завдань, яке ставить перед нами Президент України Віктор Янукович. Медична допомога матерям і дітям має бути доступною, кваліфікованою та своєчасною.

Перинатальний центр концентруватиме в собі потужний кадровий потенціал, сучасне обладнання та медичні технології. Ведеться цілеспрямована робота над тим, щоб забезпечити матір і дитину кваліфікованими та якісними медичними послугами.

Напишіть відгук