Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

О.Удовіченко: «Ми все робимо для того, щоб зберегти здоров’я матерів та дітей Полтавської області»

| Коментарі відсутні

На Полтавщині активно триває інтенсивна робота з реалізації Національного проекту «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства», що впроваджується за ініціативи Президента України В.Ф.Януковича. У цьому надзвичайно важливому для мешканців Полтавської області закладі будуть вирішуватися проблеми вагітних украй високого ступеню акушерського та перинатального ризику, з важкою екстрагенітальною патологією, надаватиметься спеціалізована медична допомога гінекологічним хворим.

26 червня поточного року відбулося чергове засідання робочої групи з питань створення обласного перинатального центру, яке провів голова Полтавської обласної державної адміністрації, голова робочої групи Олександр Удовіченко. Олександр Васильович, його заступник з гуманітарних питань Олександр Коваль, начальник Головного управління охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, керівники проектних, будівельних, медичних закладів та представники місцевих засобів масової інформації розглянули хід виконання плану заходів з реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» на Полтавщині щодо створення обласного перинатального центру.

О.Удовіченко відзначив, що дотримуючись встановлених термінів, триває інтенсивна робота з реконструкції з «Діагностичного» на перинатальний центр, яку було розпочато у травні 2012 року генпідрядною організацією ПП «Лібор».

Наразі виконано роботи по розбиранню цегляних перегородок, демонтаж лінолеумної та кахельної підлоги, дверних внутрішніх та віконних блоків, внутрішніх інженерних мереж, повітропроводів вентиляції згідно з проектом.

Виконано роботи по огорожі будівельного майданчику. Виконуються підготовчі роботи по облаштуванню підлоги із пінополістеролбетону, цементна стяжка. Проводиться заміна віконних блоків на металопластикові, прокладання повітропроводів вентиляції, труб, каналізації. Закінчуються роботи по влаштуванню цегляних перегородок душових і санвузлів. Темпи робіт з реконструкції продовжують зростати.

Віктор Лисак розповів про суперсучасні перинатальні технології, які буде впроваджено у майбутньому перинатальному центрі, що дозволить зберегти життя та здоров’я багатьом новонародженим полтавцям.

Голова облдержадміністрації О.Удовіченко заслухав інформацію замовника будівництва – головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського Євгена Скалянського – та підкреслив необхідність подальших ритмічних та злагоджених дій.

Було дано конкретні доручення членам робочої групи – представникам всіх причетних до створення обласного перинатального центру служб та організацій – відповідно до профілю їх діяльності.

Напишіть відгук