Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Місія проекту USAID на Полтавщині

| Коментарі відсутні

Ураховуючи, що Полтавську область визнано лідером у здійсненні медичних реформ в Україні, нещодавно група експертів Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» прибула до обласного центру з важливою місією.

Керівник Проекту Ната Аваліані відзначила, що Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» https://www.facebook.com/HIVReformUA/ фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USIAD) і виконується компанією «Делойт Консалтінг Оверсіз Проджектс». Він надає технічну підтримку на національному та регіональному рівнях у здійсненні реформи охорони здоров’я.

Метою відвідування Полтавщини було ознайомлення з позитивним досвідом системних змін у діяльності галузі охорони здоров’я та підготовки стратегічного плану діяльності сформованих госпітальних округів.

У зв’язку з тим, що в усіх напрацюваннях фахівців медичної галузі активну участь беруть представники неурядових організацій, під час спілкування з експертами Проекту були присутні фахівці благодійної організації «Світло надії».

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак розповів про проведену в області трансформацію діяльності первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, формуванням госпітальних округів.

Експертів цікавила етапність у проведенні цієї роботи, проблемні питання та перешкоди, а також потреби та очікування від технічної допомоги.

Проект планує надати максимальну допомогу в розробці стратегічного плану розвитку госпітальних округів, підготовки кадрів тощо. Надаватиметься подальша підтримка у створенні та розвитку госпітальних округів, впровадженні нових методів капітації, розвитку систем E-Health та комунікації.

Керівник Проекту Ната Аваліані, фахівець Проекту з напрямку реформи охорони здоров’я Юлія Соколовська, pадник з питань реформи охорони здоров’я на регіональному рівні Марія Самко, фахівці Проекту Біл Лафлін та Давид Рабинович ознайомилися з роботою профільних відділень Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В.Скліфосовського.

Отримана інформація під час спілкування з керівництвом Департаменту охорони здоров’я, обласних та міських лікувально-профілактичних закладів та Південного госпітального округу допоможе експертам Проекту в розробці спеціального інструменту, що сприятиме госпітальних радам у підготовці багаторічного плану розвитку.

Напишіть відгук