Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПОЛТАВЩИНИ НЕЗАБАРОМ ПОПОВНЯТЬСЯ НОВИМ КОМП’ЮТЕРНИМ ОБЛАДНАННЯМ

| Коментарі відсутні

2 листопада поточного року у Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулося засідання Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг у рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області» Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Під час засідання Комісії відбулася процедура розкриття тендерних пропозицій на закупівлю комп’ютерного обладнання, загальносистемного програмного забезпечення проведення локальної мережі лікувально-профілактичних закладів Полтавщини.
Торги було проведено згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів: у присутності представників Департаменту, компаній, які подали пропозиції, і громадськості оголосили списки учасників, їх пропозиції та вартість контракту. Участь у торгах взяло три фірми: ТОВ «Комп’ютери та комунікації» – Україна, ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ЕНГЛЕР» – Україна та MEMETECH SRL – Італія.
Комісія, яку очолив заступник директора Департаменту Юрій Курилко, парафувала таблиці з ціновими пропозиціями. Зауважень за процедурою від учасників торгів не надійшло.
Переможців буде обрано після того, як консультанти Світового банку детально вивчать надані пропозиції.
Прес-центр ДОЗ ОДА

3-min

1-min

2-min

Напишіть відгук