Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

«НАДЄЖДА» ПОДАРУВАЛА НАДІЮ ПАЦІЄНТАМ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ

| Коментарі відсутні

IMG_20200728_120613Наразі в реанімаційному відділенні КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня ПОР» двоє пацієнтів, яким лікарі рятують життя за допомогою апаратів штучної вентиляції легенів. Дев’ять пацієнтів з підтвердженим діагнозом «COVID-19». Прогнози щодо подальшого розповсюдження цієї хвороби, на жаль, не дуже втішні. Тому медики мають бути «озброєні».

1Сьогодні надійшла закладу допомога від групи компаній «Надєжда» – найсучасніший, цього року випуску, швейцарський апарат штучної вентиляції легенів hamilton-c3 вартістю понад мільйон гривень.

Керівник закладу Наталія Свириденко каже: «Щиро дякую благодійникам в особі керівника «Надєжди» Віктора Батраченка за цю турботу про співмешканців. Новий багатофункціональний модульний комплекс, який відносять до вищої категорії апаратів ШВЛ, є простим та надійним в застосуванні. За його допомогою наші лікарі-реаніматологи можуть рятувати життя інфекційним хворим у тяжких станах, зокрема – й з коронавірусною інфекцією. Ми мріяли про цей коштовний подарунок, адже обладнання такого класу – перше у нашому закладі. Він стане гарною підмогою до 9-ти нових апаратів ШВЛ середнього класу».

2Директор мережі АЗС «BVS» Олександр Крачко розповів, що мають мету – допомагати лікарям берегти здоров’я полтавцям.

«З початку пандемії група компаній «Надєжда» вирішила допомагати закладам охорони здоров’я регіонів, де ми працюємо. Оскільки наша фірма є полтавською, то найбільше і допомагаємо полтавським лікарням. Сьогодні на безоплатній основі передаємо інфекційній лікарні найсучасніший апарат ШВЛ. Але сподіваємося, що все ж це обладнання не знадобиться».

Вони, як і багато інших, неодноразово допомагали полтавським лікарням необхідним обладнанням, апаратурою та засобами індивідуального захисту.  Мають надію, що з них братимуть приклад інші підприємці.

 

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

Напишіть відгук