Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВАКЦИНАЦІЯ ПРЕПАРАТОМ «CORONAVAC»

| Коментарі відсутні

photo_2021-04-13_10-37-17

До Полтавської області вже прибуло майже 8 тисяч доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

На Полтавщині з вакциною «CoronaVac» буде працювати три мобільних бригади, що пройшли відповідні навчання – із Полтави, Кременчука та Лубен. Найперше цією вакциною  щеплюватимуть контингент, який відбуватиме в Конго, патрульну поліцію, працівників, які будуть забезпечувати проведення ЗНО, маломобільні групи населення й особи, які доглядають.

Китайська вакцина «CoronaVac» пройшла лабораторний контроль  та отримала схвальний висновок від експертного центру МОЗ України. Перевірка підтвердила всі, заявлені виробником, дані.

Усі 215 тисяч доз вакцини, які прибули до України 25 березня, будуть використані для вакцинації маломобільних груп населення та працівників критичної інфраструктури.  Вакцину розподілено між людьми з інвалідністю і тими, хто за ними доглядає, а також фахівцями, які працюватимуть на ЗНО-2021, олімпійцями та паралімпійцями, які представлятимуть Україну на цьогорічних Олімпійських іграх та поліцейськими. Всього в Україну має надійти майже 20 млн доз цієї вакцини.

Вакцина «CoronaVac» є традиційною інактивованою вакциною – на основі «вбитого» вірусу.

Інактивована вакцина «CoronaVac» від китайської компанії Sinovac Biotech містить усі чотири антигени вірусу, що формує тривалий поствакцинальний імунітет навіть з урахуванням мутацій вірусу. Про цю та інші переваги китайської вакцини проти COVID-19 розповіла епідеміолог, радниця міністра охорони здоров’я Наталія Виноград. Фахівці Університету імені Богомольця повідомили, що китайська вакцина «CoronaVac» має ефективність 83%.

«Sinovac Biotech» – відома компанія-виробник вакцин, що виготовляє препарати з дотриманням світових стандартів. Наразі 14 країн світу успішно застосовують вакцину «CoronaVac». Останні дослідження підтвердили значно вищу її ефективність, ніж була заявлена на перших етапах випробувань.

За матеріалами ЦГЗ МОЗ України та інформаційних видань

Напишіть відгук