Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

заставка доз

27 ТИСЯЧ ОСІБ НА ПОЛТАВЩИНІ ОТРИМАЛИ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19

| Коментарі відсутні

На апаратній нараді 07 лютого тимчасово виконувач голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін назвав лідерів із вакцинації від коронавірусу в регіоні. 33 громади із 60 вакцинували більше 50% населення.

«Тільки завдяки тому, що Полтавська область є лідером із вакцинації в країні, нам вдається залишатися в «жовтій» зоні карантину при великому рості захворюваності, – розповів Дмитро Лунін на апаратній нараді 7 лютого. – У кожному районі області є громади, які активно щеплюють населення. На Полтавщині у семи громадах вакцинувалися від COVID-19 більше 70% населення. Це Опішнянська, Коломацька, Мачухівська, Щербанівська, Кам’янопотоківська, Оржицька та Гоголівська громади. Майже 27 тисяч осіб у регіоні вже отримали бустерну дозу. Центри вакцинації продовжують працювати, мобільні бригади щодня роблять до 250 виїздів у віддалені населені пункти та в організовані колективи».

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак додав, що ситуація з коронавірусом залишається напруженою. Минулого тижня за добу був зафіксований рекорд за кількістю захворілих – 1284 випадки.

«Первинна ланка медицини нині бере на себе найбільший удар, адже сімейні лікарі нині приймають величезну кількість хворих, – повідомив Віктор Лисак. – Нині хворіють в області 13 415 осіб, серед них – 1 540 дітей. Бригади екстреної медичної допомоги виконують до 1000 виїздів на добу, адже нині ще й збільшилися випадки захворюваності на ГРВІ».

За словами Віктора Лисака, зайнятість ліжок у «ковідних» лікарнях невелика – 26,2%, адже штам «Омікрон» не дає таких великих ускладнень, хоч і дуже контагіозний. Водночас кількість смертей від коронавірусу знову починає рости.лисак лунін заставка дозлисак

Напишіть відгук