Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Засідання «круглого столу» у рамках місячника та Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

| Коментарі відсутні

22 березня 2012 року заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль провів засідання «круглого столу» «Я роблю все можливе, щоб зупинити туберкульоз», що відбувся у рамках місячника та Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

У засіданні взяли участь представники державних та громадських організацій, засобів масової інформації області.

Кожен з учасників «круглого столу» поділився досвідом проведеної роботи з профілактики та зниження темпів поширення захворюваності на туберкульоз на Полтавщині.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль звернув увагу присутніх на те, що боротьба з цією небезпечною хворобою залишається надзвичайно актуальною. Але оптимізація та спільна злагоджена робота дали можливість стабілізувати та покращити основні показники, які характеризують епідемічну ситуацію з цього захворювання в області.

Для проведення місячника боротьби з туберкульозом у Полтавській області, який цьогоріч проходить під гаслом «Зупиніть туберкульоз, поки я живий», було застосовано системний підхід, діалог з громадськістю навколо цієї актуальної теми продовжується.

Олександр Миколайович зауважив, що зважаючи на те, що епідемічна ситуація з туберкульозу в Полтавській області досі є напруженою, потребує покращення матеріально-технічна база протитуберкульозних закладів,  профілактична робота, своєчасне виявлення та лікування цієї недуги,  харчування в спеціалізованих медичних закладах,  підготовка медичних кадрів тощо.

Вкрай важливим завданням на сьогоднішній день О.М.Коваль назвав поетапне завершення будівництва стаціонарного корпусу обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Було наголошено, що спільними зусиллями, за участю представників державних та громадських організацій, така робота продовжуватиметься в подальшому і дасть позитивні результати.

Напишіть відгук