Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Полтавщина серед лідерів у реалізації Національного проекту «Нове життя»

| Коментарі відсутні

Під час селекторної наради з питань реалізації Національного проекту “Нове життя – нова якість материнства та дитинства” перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова  виокремила певні тенденції щодо роботи регіонів України з питань створення обласних перинатальних центрів. Ірина Михайлівна, звертаючись до учасників наради – керівників Проекту, очільників областей нашої держави та керівників окремих структур, відповідальних за реалізацію вказаного Проекту, зазначила, що сформувалось 3 групи регіонів, де триває створення таких закладів. Перша група – це лідери, які попри те, що залишається обмаль часу, все виконують у стислі терміни. Серед таких лідерів було названо Полтавщину.

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко повідомив про те, що у Полтавському регіоні створення високоспеціалізованого потужного закладу третинного рівня – обласного перинатального центру знаходиться на завершальному етапі. Олександр Васильович відзначив, що не зважаючи на те, що у планах було відкрити обласний перинатальний центр у 2013 році, завдяки ефективній та злагодженій співпраці представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, медичних працівників та будівельників з’явилася унікальна можливість вже 25 жовтня поточного року перерізати червону стрічку та ввести в експлуатацію цей заклад майбутнього для мешканців Полтавської області. У планах – до 15 жовтня завершити всі будівельні роботи, за 5 днів до відкриття закладу зустріти профільну експертну комісію з Києва. Загальна вартість робіт по створенню обласного перинатального центру – 63 млн. грн., із них 43 млн. грн. – з державного бюджету, інші – з обласного бюджету та спонсорські кошти.

Наразі в приміщенні майбутнього перинатального центру завершується встановлення сантехніки, вкладання плитки, впорядковується прилегла територія. Серед проблем, з якими звернувся очільник області до керівника проекту «Нове життя» Віктора Сірмана – прискорення робіт з монтажу так званих «чистих приміщень» для операційних блоків, яким займається сам виробник,  а також  встановлення ліфтів.

О. Удовіченко повідомив, що незважаючи на певні труднощі у роботі, реалізація Національного проекту «Нове життя» триває згідно запланованого графіку. Усі причетні до цієї важливої справи роблять все можливе для того, аби вчасно відкрити цей важливий для здорового прийдешнього нашої області заклад.

Напишіть відгук