Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Спецавто для полтавських бійців напередодні Великодня

| Коментарі відсутні

Завдяки зусиллям полтавських волонтерів, підприємцівта медичних працівників КУ «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» підготовлено і відправлено в зону АТО автомобіль УАЗ для окремої санітарної роти 128-ї гірничо-хімічної бригади. Цей камуфльований автомобіль приєднається до санітарної роти полтавців, яка минулоріч поїхала в АТО.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА відмітив, що це досить вагома допомога нашим хлопцям, які знаходяться в зоні воєнного конфлікту. Санрота працює досить продуктивно. Минулого року було відправлено 45 автівок.

«Це повнопривідний автомобіль з високим кліренсом. Це єдине авто, що найбільш ефективне для тих завдань, коли необхідно саме із зони обстрілів – «червоної зони» – евакуювати постраждалих і вивезти їх до тієї лінії, коли можна буде надати серйозну медичну допомогу», – зазначив начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Володимир Мохначов.

Підприємець Сергій Лисенко розповів, що «автомобіль придбали в Харкові за 20 тис. грн. Ремонтні роботи виконав за свої кошти підприємець ГО Рух «Є свідомі» Сергій Атрощенко. Облаштували його спеціальними шухлядами, ношами, всім необхідним».

«Допомагала полтавським волонтерамтакож громада м. Рочестер спільнота «Рок майдан». Це люди з-за кордону. Вони прислали гуманітарну допомогу у вигляді матеріалів для лікарів. Було спаковано два великих медичних рюкзаки, які мають стати в нагоді тим хірургам, які працюють прямо на передовій», – повідомила волонтер Полтавського обласного волонтер-ського об’єднання екстреної медицини та медицини катастроф «Баррі» Тетяна Рожкова.

УАЗ освятив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, УПЦ Київського патріархату, Владика Федір.

До Великодня медичні працівники КУ «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» зібрали колегам на схід країнине тільки ліки та  перев’язочний матеріал, а й підготували подарунки – сало та паски. На доповнення цього було передано бійцям альбом з віршами, які написав лікар виїзної бригади КУ «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» Юрій Плетньов.

Напишіть відгук