Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Медичні працівники та громадськість Полтавщини обговорили проблемні питання

| Коментарі відсутні

7 травня поточного року у Полтавській облдержадміністрації за «круглим столом» зібралися медичні працівники та громадські активісти, щоб обговорити актуальні питання діяльності галузі охорони здоров’я Полтавської області.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак подякував громадськості за те, що вона звертає увагу на діяльність медичної галузі. Він відмітив, що зараз є питання, які потребують вирішення не тільки в Полтавській області, а в цілому у державі. Є багато питань, які стосуються фінансування галузі охорони здоров’я, росту цін на ліки. «Сьогодні громадськість порушує проблему благодійних внесків, які вносять пацієнти за лікування, я можу сказати одне, що на території лікувальних закладів благодійні організації не зареєстровано. Ми повинні зрозуміти, що у медичній галузі видатки на її утримання вкрай обмежені. Нам потрібно повністю змінювати систему – вводити страхову медицину або ж легалізовувати всю ту оплату, яка є на сьогодні у лікувальних закладах», – зазначив Віктор Петрович.

У ході діалогу громадськість мала можливість поставити запитання очільнику медичної галузі області.

Після жвавого обговорення піднятих питань кожен бажаючий вніс  свої конструктивні пропозиції до рекомендацій «круглого столу», які будуть доведені до керівників Полтавської облдержадміністрації, обласної ради та громадськості.

Напишіть відгук