Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Важливість ефективного управління ресурсами

| Коментарі відсутні

Нещодавно директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак провів нараду з керівниками та економістами обласних лікувально-профілактичних закладів.

Детально було обговорено планування та використання наявних фінансових ресурсів на забезпечення діяльності закладів. Віктор Петрович зосередив увагу присутніх на необхідності ефективного управління ресурсами, здійсненні систематичного контролю за ціновими пропозиціями під час придбання продуктів харчування та ліків для забезпечення ними пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Також увагу присутніх було зосереджено на необхідності здійснення закупівель за системою  Prozorro, що дає можливість суттєво економити бюджетні кошти.

Акцент було зроблено на здійсненні контролю до виконання договірних зобов’язань з постачальниками продуктів харчування та необхідності активного проведення заготівлі свіжих та консервованих овочів на зимовий період.

Було детально розглянуто стан підготовки лікувально-профілактичних закладів до роботи в зимовий період.

Директор Департаменту охорони здоров’я В.Лисак дав доручення щотижнево розміщувати інформацію щодо залишків ліків на сайтах медичних закладів, завершити проведення підготовчих заходів до зимового періоду та надати пропозиції щодо оптимізації ліжкового фонду спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів.

Напишіть відгук