Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Цього тижня Верховна Рада вирішуватиме долю законопроектів, які дадуть старт медичній реформі в Україні

| Коментарі відсутні

За даними ВООЗ, щороку вмирає щонайменше 136 тисяч українців, яких можна було б врятувати. МОЗ бачить чіткі кроки для зміни ситуації: розвивати сімейну медицину, впроваджувати міжнародні протоколи лікування, створювати програми профілактики та зниження смертності за основними захворюваннями, розгорнути прямі виплати за лікування українців, забезпечувати якісний догляд за вагітністю, якісні пологи ти нагляд за дитиною до року. Очікується, що народні депутати включать до порядку денного розгляд законопроектів № 6327, 6328, 6329, 6347, а до кінця сесії проголосують за їх ухвалення.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун звернулася до народних депутатів з проханням підтримати медичну реформу та проголосувати за законопроекти № 6327, 6328, 6329, 6347 до кінця цієї сесії.

Фонд Карнегі назвав реформу охорони здоров’я епохальною у бюлетені Моніторинг реформ в Україні, що дає незалежну, об’єктивну і детальну оцінку масштабу та ефективності реформ в Україні. Зокрема відзначається, що основні заходи в рамках реформи спрямовані на розширення покриття і підвищення якості медичного обслуговування.

Хто і чому протистоятиме медичній реформі? Реформа охорони здоров’я торкнеться всієї медичної галузі – від освіти до фармринку. Це великі фінансові потоки, тож зміни матимуть широке коло противників в особі: хабарників в лікарнях та медуніверситетах, фармацевтичних лобістів та несумлінних дистриб’юторів, функціонерів, які утримували стіни і ліжка, депутатів, які не хочуть робити непопулярні кроки і ховаються за риторикою про недосконалість законопроектів чи неідеальність розрахунків. Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк розповів, як реформа вплине на галузь.

Переглянути інфографікуhttps://goo.gl/xnu0Z7

«Активуй реформу!» 18 травня о 9 ранку на оглядовому майданчику Маріїнського парку відбудеться ранкова зарядка за участі в. о. Міністра охорони здоров’я України доктора Уляни Супрун, представників Уряду України, команди МОЗ, КМДА, студентів київських вищих навчальних закладів та активних громадян.

Захід проводиться для привернення уваги громадськості до здорового способу життя, важливості медичної реформи, яка має стартувати вже в липні 2017 року, та ухвалення пакету законопроектів, необхідних для втілення реформи.

Підписатися на розсилку дайджесту: http://eepurl.com/cv9aDb

Слідкувати за просуванням законопроектів: https://www.facebook.com/supportmedreforminua/

Напишіть відгук