Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Колегія Департаменту охорони здоров’я: визначено пріоритети

| Коментарі відсутні

22 листопада у Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері відбулось засідання розширеної колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Розглянули найважливіші питання діяльності галузі – від визначення послідовності кроків у структурних змінах роботи закладів охорони здоров’я до забезпечення комфортних та безпечних умов для персоналу і пацієнтів

Порядок денний налічував більше десятка визначених питань, а також передбачав обговорення додаткових.

Директор Департаменту охорони здоров’я ДОЗ ОДА Віктор Лисак детально зупинився на особливостях змін у фінансуванні медичних закладів, покрокових етапах реалізації медичної реформи, співпраці з новоствореною Національною службою здоров’я.

Принцип перетворення закладу охорони здоров’я із бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство пояснив начальник відділу управління персоналом та медичними кадрами Олександр Оглобля.

Блок питань по наданню високоспеціалізованої допомоги хворим відкрила Наталія Могильник, завідувач нефрологічним центром ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, з доповіддю про стан надання високоспеціалізованої допомоги хворим нефрологічного профілю, які лікуються методом програмного гемодіалізу.

Про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років і здійснені протипожежні заходи доповіла Наталія Топал, директор КУ «Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я» Полтавської обласної ради.

У зв’язку з зафіксованими випадками захворювання на кір, Ігор Перогов, головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи та медичної допомоги матерям і дітям, доповів про проведення додаткових заходів щодо імунізації населення Полтавської області проти кору.

Актуальні питання у сфері ВІЛ/СНІДу області розкрила Оксана Даниленко, головний лікар Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом.

Про стан впровадження червоного реєстру пацієнтів в закладах охорони здоров’я первинної ланки та першочергові завдання по створенню зеленого реєстру пацієнтів доповідав Іван Шумейко, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА.

Володимир Рудіков, головний лікар Полтавської обласної станції переливання крові, доповів про розвиток донорства в Полтавській області та забезпечення населення компонентами крові.

Підготовчий етап реформування вторинної медичної допомоги в контексті складання п’ятирічних планів подальшого розвитку госпітальних округів висвітлив Юрій Торяник, заступник начальника інформаційно-аналітичного центру медичної статистики. Також він проінформував щодо виконання наказу Департаменту охорони здоров’я від 07.11.2017 № 983 «Про перевірку стану введення в дію апаратури та обладнання, отриманих за кошти позики Світового Банку.

Начальник Полтавського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни Сергій Голубєв інформував про організацію психосоціальної реабілітації учасників АТО в області.

Дмитро Паламарчук, в.о. директора КП «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради», доповів про стан реформування служби медико-соціальної експертизи області.

Головний лікар Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Кінаш розповіла про результати наради в ОХМАТДИТі.

Також учасники колегії обговорили стан реалізації в області урядової програми «Доступні ліки».

У результаті детального обговорення кожного із запланованих питань, запропоновано конкретні заходи, спрямовані на поліпшення надання медичної допомоги населенню.

Напишіть відгук