Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

У КОБЕЛЯКАХ ВІДКРИЛИ ПАЛІАТИВНЕ ВІДДІЛЕННЯ

| Коментарі відсутні

12 січня на базі Кобеляцької центральної районної лікарні відкрили паліативне відділення, де будуть надавати хоспісну допомогу

– Рішення про створення паліативного відділення на 20 ліжок підтримала районна рада і виділила кошти в сумі 134,5 тисячі гривень. Під нього відведено одне з приміщень лікарні. Ремонтні роботи розпочалися у серпні 2017 року, велись власними силами працівників лікарні. Товариство Червоного хреста виділило візок, а від благодійників з німецького міста-побратима Зінген були надані ролатори та багатофункціональні ліжка. Для пацієнтів створені комфортні умови, їх обслуговує 18 осіб медичного персоналу (завідуючий відділенням, лікар-терапевт, медичні сестри та молодші медичні сестри). Вони здійснюватимуть постійний догляд і надаватимуть фахову допомогу пацієнтам, – повідомив Володимир Казирод, головний лікар Кобеляцької ЦРЛ.


Паліативна допомога є окремим видом медичної допомоги, що надається на останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань і включає в себе комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, а також надання психосоціальної і моральної підтримки членам їх сімей.

Напишіть відгук