Саме зараз, після новорічних свят, доцільно нагадати про важливість здорового способу життя, зокрема привернути увагу до того, що ми споживаємо, і нагадати, що переїдання – шкідливе.
Утім, правильно харчуватися треба щодня, а не раз на тиждень. І тим більше не варто переходити (ще й тимчасово!) на жорстке голодування, адже короткочасна відмова від гастрономічної вакханалії майже не позначиться на вашому здоров’ї. Навпаки, організм зазнає ще більшого стресу від таких крайнощів, а ви можете собі нашкодити, якщо маєте медичні протипоказання (вагітність і грудне вигодовування, цукровий діабет, хвороби травної та сечовидільної систем, порушення обміну речовин та ін.). Читати далі →









