Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Олександр Коваль провів робочу нараду за участю представників управлінь ОДА, керівників окремих міст та районів, установ, підприємств та організацій, ректорів ВНЗ.

| Коментарі відсутні

9 листопада 2011 року заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль провів робочу нараду за участю представників управлінь ОДА, керівників окремих міст та районів, установ, підприємств та організацій, ректорів ВНЗ.

На нараді було розглянуто актуальні питання організації медичного супроводу проведення фінальної частини чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 у Полтавській області.

Було зокрема окреслено питання необхідності забезпечення приймальних та реанімаційних відділень, а також укомплектування машин «Швидкої медичної допомоги» центральних районних лікарень районів, прилеглих до траси державного значення Київ-Харків, необхідною медичною апаратурою згідно європейських стандартів. Було наголошено на необхідності придбання реанімобілів вищого класу для забезпечення надання невідкладної медичної допомоги, підготовки вертолітної площадки для евакуації, у разі потреби, хворих.

Було дано доручення Головному управлінню охорони здоров’я спільно з Головним управлінням освіти та науки ОДА розробити спеціальні програми навчання медичних працівників іноземним мовам із підготовкою відповідної літератури для лікувально-профілактичних закладів. Акцентовано увагу присутніх на важливості залучення студентів ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та волонтерів до проходження практики у ЦРЛ прилеглих до траси Київ-Харків районів після попередньої підготовки.

Напишіть відгук