Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

У перинатальному центрі будуть запроваджені передові медичні технології

| Коментарі відсутні

Сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, здійснюючи постійний контроль за проведенням робіт зі створення на Полтавщині потужного закладу третинного, високоспеціалізованого рівня – обласного перинатального центру, традиційно ознайомився з об’ємом уже виконаних робіт на кожному з поверхів. До очільника Полтавщини приєдналися його заступник Олександр Коваль, начальник Головного управління охорони здоров’я Віктор Лисак, Полтавський міський голова Олександр Мамай, члени робочої групи при ОДА по створенню центру та всі причетні до цієї важливої справи.

Олександр Васильович окреслив певні проблеми, які потребують термінового вирішення протягом тижня: забезпечення субпідрядником створення так званих «чистих приміщень», зокрема встановлення необхідного вентиляційного та іншого обладнання тощо. Він наголосив на важливості чіткого дотримання визначених термінів у роботі.

Начальник ГУОЗ ОДА Віктор Лисак окреслив функціональне призначення кожного з поверхів та розповів про інновації, які застосовуватимуться у цьому закладі. Зокрема, про організацію акушерських та неонатальних ліжок, відділення інтенсивної терапії для жінок на 6 ліжок, 2-ох операційних, збудованих за технологією «чистого приміщення» – передові медичні технології, які вперше будуть запроваджені в Полтавській області.

Він наголосив, що функціонування у майбутньому такого закладу, як обласний перинатальний центр, дозволить покращити організацію та надання медичної допомоги матерям та дітям на третинному рівні, сконцентрувати у одній будівлі жінок з групи високого та надвисокого ризику, оскільки їх  кількість є надзвичайно великою.

Підводячи підсумок свого візиту до майбутнього закладу, голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко дав конкретні доручення членам робочої групи відповідно до профілю їх діяльності.

Напишіть відгук