Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

«Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я» (РАТН)

| Коментарі відсутні

Нещодавно у м. Києві відбулася зустріч фахівців Полтавської та Чернігівської областей з обговорення шляхів вирішення поточних завдань, здобутків та планів реалізації Проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю». Проект фінансується Центром контролю та профілактики захворювань Департаменту охорони здоров’я США (CDC) та впроваджується Міжнародною неприбутковою організацією «Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я» (РАТН).

Проект реалізується з 1 жовтня 2011 року та спрямований на зменшення тягаря ТБ/ВІЛ ко-інфекції в Україні та передбачає надання допомоги у покращенні механізму взаємодії органів влади, лікувально-профілактичних закладів, неурядових організації у здійсненні профілактики, своєчасної діагностики та ефективного лікування ТБ/ВІЛ ко-інфекції.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, Петро Гармаш – начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА поділилися досвідом аналізу ефективності заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції в регіонах, можливостями покращення системи моніторингу та оцінки, оптимізації процесу прийняття управлінських рішень базуючись на даних моніторингу та оцінки.

Наталія Заїка – керівник Проекту, запропонувала розглянути потенційні можливості обласних рад з ТБ/ВІЛ та між секторальних робочих груп щодо організації системного аналізу ситуації з протидії ВІЛ та ТБ на районному та міському рівнях.

Учасники робочої наради партнерів Проекту визначили подальші кроки щодо координації зусиль з метою підвищення якості послуг ВІЛ-інфікованим і хворим на туберкульоз та зменшення рівня захворюваності та смертності від ТБ/ВІЛ ко-інфекції.

Напишіть відгук