Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Голова Полтавської облради Петро Ворона підписав розпорядження про призначення в.о. головного лікаря Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи Дмитра Паламарчука

| Коментарі відсутні

23 липня 2015 року у зв’язку з призначенням виконуючого обов’язку головного лікаря Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи Дмитра Паламарчука проведено нараду Директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака за участю голів медико-соціальних експертних комісій та представників громадськості.

В ході проведення наради Віктор Петрович акцентував увагу присутніх на необхідності налагодження роботи у відповідності до вимог сьогодення.

Серед іншого вказано на недопустимості корупційних правопорушень працівниками Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи та закликав працювати прозоро.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак запевнив, що дану роботу буде проведено з працівниками лікувально-профілактичних закладів області, які готують та оформляють посильну документацію на хворих.

Напишіть відгук