Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Медичне обладнання для закладів охорони здоров’я

| Коментарі відсутні

Днями відбулася перша процедура публічного розкриття пакетів тендерних пропозицій, які було подано на міжнародні конкурсні торги за №7.1.1 «Медичне обладнання для оснащення центрів медико-санітарної допомоги, центральних районних лікарень, міських та обласних лікувально-профілактичних закладів».

Розкриття пропозицій відбулося в рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

На процедурі розкриття тендерних пропозицій були присутні члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та не консультаційних послуг на чолі із заступником голови Полтавської облдержадміністрації Олегом Пруглом. До складу комісії, яка діє згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.06.2015 року за №290, входять представники як державних, так і громадських організацій.

Також брали участь консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту: Юрій Білан та Юрій Скоклюк, консультанти із закупівель групи управління субпроектом та запрошені.

Тендерні пропозиції надало 17 компаній.

Розкриття тендерних пропозицій та оголошення інформації було проведено відповідно до статті 25 Інструкції учасникам торгів, яка є складовою тендерної документації.

Наразі фахівцями проводиться детальний аналіз наданих матеріалів.

Напишіть відгук