Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

В обласній лікарні відбулась посвята у медсестри і відкрився міні-музей

| Коментарі відсутні

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського до Міжнародного дня медичної сестри пройшла урочиста посвята молодих медичних сестер

– Це гідна похвал професія, бо це турбота про людські життя. Нехай ваше вміння служить здоров’ю людей, – сказала у своєму привітальному слові заступник головного лікаря з медсестринства Олена Сидоренко. – Бажаю, щоб медичні сестри які сьогодні вливаються в наш колектив перейнялися основною ідеологією нашої лікарні – стояти на сторожі здоров’я і життя кожного пацієнта, робити все можливе, а часом, і позамежне для суттєвого покращення якості його життя.

Після привітання молодим фахівцям розповіли про життя видатного хірурга і вченого Миколи Скліфосовського, ім’я якого носить обласна лікарня, познайомили з історією лікарні та показали рідкісні експонати, які виставлені в щойно створеному з ініціативи головного лікаря міні-музеї у соматичному корпусі.

– Перший експонат для міні-музею був подарований обласній лікарні сім’єю Бабенків у 2001 році, всі інші матеріали роками збиралися співробітниками або знаходилися під час реконструкції будівель. – розповів Григорій Оксак, головний лікар ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського. – У квітні 2017 року під час реконструкції будівлі бухгалтерії під навчально-практичний центр був знайдений скальпель.

Серед експонатів є пам’ятна дошка XIX ст. про відкриття богадільні, з якої починалась історія сучасної обласної лікарні, яку знайшли під час реконструкції у 2008 році, особисті речі повітового лікаря Зігфріда Деггеллера, підручники і посібники з медицини, фотографії і документи.Напишіть відгук