Напередодні Різдва Христового велелюдна громада с. Сухорабівка Решетилівського району вшановувала пам’ять колишнього головного лікаря району Федька Олександра Петровича. Він відійшов у Вічність рік тому у саму Різдвяну ніч, але його справи живуть і продовжуються послідовниками.
На урочисте відкриття меморіальної дошки на будівлі Сухорабівської дільниці загальної практики-сімейної медицини при Решетилівській центральній районній лікарні, де у тодішній дільничній лікарні з 1983 по 1990 рік працював Олександр Петрович і мешкав разом із сім’єю, зібралася майже половина односельців. Це було свідченням щирої пошани і поваги до Лікаря з великої літери, організатора охорони здоров’я, який все своє коротке життя дбав про людей, розбудовував лікувально-профілактичні заклади району. Читати далі →