Департамент охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації (Головне управління)

Ви завітали на сайт структурного підрозділу Полтавської обласної державної адміністрації

Впровадження досвіду надання медичної допомоги Англії

| Коментарі відсутні

У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулося обговорення результатів навчальної поїздки фахівців області до європейських медичних закладів Великобританії.

Директор Департаменту Віктор Лисак проаналізував особливості надання медичної допомоги на різних рівнях, механізми координації та лікування кардіологічних захворювань у країні, основні заходи з проведення досліджень ефективності медичних препаратів, ключові напрямки у сфері лікування серцево-судинних захворювань.

Обговорено роль середнього медичного персоналу в медичному обслуговуванні населення та роботу служби екстреної медичної допомоги Великобританії.

Заступники директора Департаменту та профільні фахівці обговорили впровадження у практику роботи закладів охорони здоров’я Полтавської області досвіду роботи медичних закладів Англії. Найближчим часом буде підготовлено наказ по Департаменту, що внесе зміни до клінічних маршрутів пацієнтів з урахуванням інтенсивності та ефективності роботи медичних працівників, розроблено алгоритм дій у відділеннях і лікарнях та зменшення кількості госпіталізацій, пов’язаних з серцево-судинними захворюваннями.

Напишіть відгук